Всі скаргиДержавні органиЯк забувають відповідні служби про інвалідів. Скарга від нашого читача-інваліда

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр. Він переконує, що змушений проживати в 9 метрах квадратних. І це не зважаючи на те, що він інвалід, учасник бойових дій, а його син захищав батьківщину під час АТО. 

Звертається до Вас інвалід війни 1 А групи, участник бойових дій в Авганістані, кавалер ордену За Службу Батьківщині  3 ступеня та медалі Захістнику Вітчизні.

Я, майор у запасі проходив військову службу в Збройних силах , брав участь в бойових діях. Центральною військово лікарською комісією по встановленню причинного зв’язку захворювань отримав  захворювання пов’язане з виконанням обовязків військової служби де велись бойові дії.

Я проживаю в гуртожитку площа кім 9 м, з дружиною та сином перебуваємо на квартирному обліку  в Дарницькому рай м Київ. Наш син, 1986 року народження пойшов службу в зоні АТО участник бойових дій. Згідно пункту 18 статті 13 Закону України Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту маємо на пільги для інвалідів війни позачергове забеспечення житлом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ПУЛІТЦЕРІВСЬКА ПРЕМІЯ 2016. КОГО ВИЗНАЛИ НАЙКРАЩИМ

Прошу Вас допомогти мені вирішити питання про  виділення квартири, як інваліду війни 1 групи, та як учаснику бойових дій сина. Проживати в гуртожитку я не можу – я паралізований, не хожу, не розмовляю. Я переніс два інфаркта, інсульт маю вірус гепатиту С. У мене єдине прохання – вирішити проблему. Захистити мої права як інваліда, який не має змоги проживати в людських умовах.

Сподіваюся, що Ви зможите звернутися до компетентних органів , які звернуть на нас увагу. З повагою.

Контакт для журналістів: 

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!