Всі скаргиДержавні органиЯк виконавча служба наживається на відібраному майні громадян

До “Електронної книги скарг України” написала Людмила, у якої відібрали будинок і машину виконавча служба. Але відібрала не законним чином, переконана жінка. 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Мене звати Людмила. Головний бухгалтер виконавчої служби використовуючи своє посадове становище придбала на прилюдних торгах (на бумагах) будучи одним учасником торгів мій 2-ох повеховий будинок з надвірними будівлями, з земельною ділянкою, з 2-ома родючими садками за заниженою ціною 20 тисяч доларів, залишивши ще мені борг 50 тисяч доларів.

Про продаж будинку взагалі не було ніяких повідомлень в пресі, як того вимагає чинне законнодавство.

Оцінку будинку взагалі ніхто не проводив. Самовільно зірвала двері встановила нові двері, нові замки, викинула всі речі моєї родини.

Не звертаючи уваги, що живе малолітня дитина і інвалід 1 групи -лежачий, 4 рік ідуть суди правду не можу доказати, тому що зацікавлений суд (Бас. О зам.апеляційного суду сусід головного бухгалтера яка придбала мій будинок, жінка -Баса БасЛ.Й нотаріус, яка допомагала оформляти документи. (Ніразу не явилася до суду за 3 роки )
Летичівський суд-суддя Лазаренко теж зацікавлений в цій справі майже рік притримав справу на запит Вищого Верховного суду.

Всі це знають, я зверталася по всіх інстанціях і не знаю де шукати правду. Відвід суддя не дає.

Я не одна страждаю від нашого гуманного суду всі зв’язані один з одним заберають хати, машини продають за копійки на людей вішають великі борги, машину яку я купила за 62 тисячі доларів продали за 5 тисяч розділились між гілкою влади і все їм проходить.
Підкажіть куда писати до кого стукати, щоб знайти правду?

Коли закінчеться Януковська диктатура?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!