Всі скаргиДержавні органиЯк у Львові за гроші встановлюють безкоштовні лічильники

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Руслан, він скаржиться на працівників Львівської служби газового господарства.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! Хочу поскаржитись на працівників Львівгаз у халатному та некомпетентному відношенні до своєї роботи.

Перед Новим роком, зателефонувавши на гарячу лінія (неодноразово) із запитанням: “Якими лічильники будуть встановлені в будинку, що знаходиться за адресою: м. Львів вул.Наукова 62”, отримав відповідь: “За Вашою адресою будуть встановленні поквартирні безкоштовні газові лічильники”. Протягом якого часу будуть встановлені лічильники вони не знали але оператор гарячої лінії запропонував мені звернутися особисто до контакт-центру обслуговування користувачів природнього газу та написати заяву на прискорення процесу встановлення безкоштовного газового лічильника.

Таким чином, 17.01.2018 р я подав заяву на прискорене підключення безкоштовного газового квартирного лічильника. Через тиждень мені прийшов лист від Львівгаз з відповіддю що, за данною адресою буде встановленно загально-будинковий лічильник, якщо ж я бажаю встановити особистий квартирний, то повинен заплатити за це.

Виникає питання: чи це некомпетентність операторів, які неодноразово наголошували на тому, що мають бути встановлені поквартирні газові лічильники, чи це Львівгаз просто проігнорував звернення иешканців будинку?,” – написав наш читач Руслан.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!