Всі скаргиТовари та послугиЯк продавці вікон з Кривого рога обманюють стареньких, а міліція бездіє

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач з Кривого рога, який переконує, що ті, хто впарює вікна – насправді шахраї, а не любителі підзаробити і мають навіть власні термінали.

Звичайно, ситуацій були різні, але за нахабством, схоже, ця, одна з перших. Та ще й міліція, маючи ім’я, прізвище, договір шахрая – не може його відшукати в невеличкому місті.

ОСЬ ЛИСТ ПОСТРАЖДАЛОГО:

Контакт для журналістів: 

“Десь о 10-й ранку 5 -го лютого я повертався до дому.

В районі зупинки швидкісного трамваю ” Будинок Рад” в Кривому Розі, до мене звернувся чоловік і запропонував великі знижкина установку металопластикових вікон і дверей.

При цьому він показав досить гарні, привабливі на вид вікна, акційну картку (на знижку) та рекламку (копію пришлю).

Акційній картці був віділ–адреса замовника і телефон. Віндзвонить диспетчеру  і каже –Оля дзвони цьому кліентові. Ця Оля каже коли будете дома- я кажу через півтори годині ( я людина стара і хвора).Приїзджаю додому, а жінка каже був замірник, я його не пустила.

6 лютого він приїхав зранку, зробив заміри, і каже ця робота буде коштувати 3500 гривень.

Я відповів, що це дорого, та навіть на цю відповідь знайшлися піруети від продавці – можливість оплатою частинам,

Але я знаю, що мені банк не дозволить, бо мені же 71 рік. Він, уявіть собі, одразу витягує з портфеля переносний термінал і каже, що перевірить, чи надасть банк кредит. Я думаю якщо в нього термінал –  то це чесна і порядна людина.Він попрсив мою кредитну карту, провів нею по терміналу. І каже введіть пін-код. Я вів .Він каже –можнаоплату по частинам.Я набираю 3700 відповідає оператор Приватбанук Інна.

Я їй кажу, що в мене дом замірник брав кедитку подивіться гроші він не зняв?Вона відповіла що ні не зняв. Я запсисав, як його звуть –Белков Віталій  Олексійович.

Він залишив мені договір і пішов з квартири. Я виглянув з балкону і побачив, як він сів в таксі. Я ще тоді незрозумів, що це надто дорого.

Чере 20 хв. пришла смс де сказано, що з вашої кредитки знято 3500 три зполовиною тисячи гривень. Я в ужасе звоню по телефону 3700 оператор каже звонить в міліцію. Я подзвонив 642020 черговий сказав посилаю слідчих.

Вони прибули через три години. Я був приголомшений не спитав хто, розписався в заяві не читаючи. І не попросив їх прочитати бо один з них  щей накричав на мене.

На  3-й день приїхав дільничій Андрій Сергійович Бузолоп.

Взяв у мене  ще якісь дані .А через деякий час показав мені портрет Белкова В.О. Сказав, що дома не ночує, і що жінка не хоче допомагать Більше я його не бачив.

На другий день як мене пограбував Белков. Я їду на адресу, на  яку були перечислені гроші Vitex grup по вулиці Євдокимова 20

На фасаді дому 3-ри  фірменні   вивіски, а четверта без вивіски і опущені роленти.Я заходжу в ближні двері під вивіскою страхова компания. Питаю за Vitex grup: Женщина каже, що тут було багато пенсіонерів матюки гнули– гроші взяли, а нічого не зробили.

Була міліція, була прокуратура. Так ця фірма бистро щезла.

Тоді я йду на вулицю 22 партзїзду 25.На фасаді великими буквами «робота» – я обійшов будинок.

На протилежному куту дома стоїть жінка і питає прохожих–а де тут «Вікна і двері»,а їй відповідають– нема. А тоді питаю її,а не Белков  вас надурив? Вона каже– що таки він, так гарно одітий таксі його чекало.

І ось уже другий місяць я без грошей голодую”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!