ІншеВсі скаргиПрацівникам компанії «Простір» не вказують в трудових, що вони працювали

До «Електронної книги скарг України» звернулася Людмила, яка переконує, що офіційно її працевлаштувавши – компанія «Простір» не оформила належним чином трудову книжку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Хочу звернути увагу, як мене обдурили з працевлаштуванням!

Починалось все так, я переїхала в Київ з Житомирської області і почала шукати роботу на сайтах Work.ua і rabota.ua‎, мені зателефонувала компанія, яка займається хімією та косметикою, називається їхня сеть “Простор” мабуть ви бачили, таких магазинів майже по всій Україні.

Мені пообіцяли офіційне працевлаштування, 2 рази на місяць виплату зарплати, і кар’єрний ріст. Звісно мене зацікавило, і робота біля будинку. Спочатку я проходила 3 дні просто так, на стажування, щоб побачити чи мені все підходить, а я – їм. Потім мені сказали принести всі документи на працевлаштування, я принесла трудову книгу, заповнила заяву на прийняття на роботу, мені сказали через день, що я вже оформлена. На роботі все було спочатку не погано і ніякої біди не мало бути, але у нас у магазині була повна перевірка на недостачі, там виявилося не все так просто, їх було купа так, як стара керуюча здала на той момент наш магазин без переобліка, у нас оказалась велика недостача з якої будуть знімати проценти, мені це не сподобалось і я задумалась про нову роботу, не встигла і подумати, як на наступний день кажуть про скорочення, звісно нас стає меньше і графік міняється, був 3/3 по 12 годин (ну як сказать 12-приходиш за пів часа до відкриття і йдеш на пів часа пізніше) тепер графік мав стати 4/2 і скорочення годин, мене це не влаштовувало і я захотіла звільнитися, всеодно комусь знас треба було піти.

Сказала начальниці про свій вибір, написала заяву про звільнення. І ось, саме головне сказали ждати трудову десь около тижня бо вона на центральному офісі в Дніпропетровську, ждала я її десь неділі 2, як не більше. Подзвонила начальниця сказала, що її треба забрати на 2 магазині, поїхала я туди, нашла магазин і вже мені вручають мою трудову, але запису там немає: ні про прийнятя, ні про звільнення, а лежить білий аркуш, на якому написано справка, що я працювала на якусь фірму, в якій зовсім не зазначено, що це «простор», з такого там числа по таке і все, я почала питати, що це таке, мені сказали, щоб я питала у своєму магазині де працювала. Вийшла я дуже зла і дзвоню начальниці де робила і питаю, що це таке де запис і тому подібне, і, що це за фірма, на яку мені вписали в цій справці? Вона не знала, що сказати, сказла, що якось так воно все є… І, що тапер мені робити з тим листочком? Нічого, – скажу я вам, вони – офшорна фірма і нічого не значить.”

Контакт для журналістів: 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!