Всі скаргиДержавні органиЯк після судового позову наша читачка зневірилася у Феміді

Найпопулярніші записи

Навіть звичайний судовий процес, який, здавалося б, повинен був бути на боці потерпілої, зумів переконати, що феміда, може дивитися в різні боки, і навіть, в найнеочікуваніші. 

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка постраждала від сусідів, які затопили її квартиру. Маючи на руках рішення різних інстанцій, які говорять про часткову вину сусідів – не дали змоги виграти суд. Звичайно, людина зневірюється.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“Скажено страшна несправедливість панує в нашій державі! Як виживати чесно – надто складне питання.

Зі мною сталася величезне побутове горе – мене капітально затопили сусіди згори. Сталося це 22 січня 2014 року. Гаряча вода лилася протягом 4 годин, а сусіди просто не знали (як вони стверджують) кого викликати.

Як результат – моя квартира, по всій площі, просто попливла.

Зіпсовано було доволі свіжий ремонт в кімнаті (йому було лишень 6 місяців), вщент зруйновано коридор, дуже жахливо тепер виглядають кухня і ванна кімната. А який по всій квартирі стоїть сморід – годі й казати, фільми жахів просто “відпочивають”.

Я намагалася владнати все мирно, пропонуючи сусідам зробити ремонт. Але куди там – вони ж ні в чому не винні. Хоча за документами (акти, що складав ЖЕК) чітко вказано, що в квартирі лопнув фітинг, який ЖЕК не встановлював.

Отже, сусід самотушки втрутився в систему опалення, що, як факт, спричинило затоплення моєї квартири.

Зрозумівши, що миром нічого не досягну, я подала документи до суду.

Оскільки власником квартири є моя мати, я вказувала себе як квартиронаймача. Справа набула ходу і почалися судові розгляди. І ось тут я відчула все панічно жахливе становище нашої юриспруденції на собі.

Ми зібрали тонну паперів – дві експертизи, що підтверджують факт псування майна з вини відповідача та вказують на суму ремонту, листи з ЖЕКа, кипа актів.

Відповідач зробив філософськи – він просто найняв адвоката, яка офіційно виступає захисником від Києво-Святошинського районного суду.

Проживаю я в м. Боярка, Києво-Святошинського району, а отже і справа була передана саме туди. Відповідно, адвокат відповідача була добре знайома з суддями. І, звісно ж, через декілька засідань, мені в задоволенні позову відмовили, спираючись на те, що я не належний квартиронаймач, і що власниці квартири страховою компанією було відшкодовано часткову суму відновлювального ремонту в розмірі 4812 гривень (вартість часткового ремонту кімнати – це зазначено в розрахункових паперах).

Обурена такою несправедливістю, я подаю апеляційну скаргу. І- о диво, нам відмовляють знову, оскільки між мною та моєю рідною мамою не укладено договір оренди!

Не береться до уваги нічого – ні документи, ні експертизи, ні умови проживання мої та моєї дитини, якій всього чотири роки! Нічого не розглядається, жодного допиту проведено не було!

Проконсультувавшись з юристом, нам підказали, що касаційну скаргу писати немає сенсу, оскільки якщо відмовили дві інстанції, то відмовить і третя.

Звісно, мій сусід залишився шалено задоволеним, а от я повинна і далі жити в умовах, в яких навіть тварин не тримають. От вам і справедливість…

Я звичайний вчитель, отримую зарплатні 2500 гривень, розлучена, сама виховую дитину. Другий ремонт робити самостійно можливості не маю.

Зате судді підтримують людей, які мають нормальні статки і дійсно винні.

Невже в нашій країні дійсно все проплачено і сподіватись на чесність немає жодного сенсу?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК