Всі скаргиФінансиЯк під виглядом розіграшу квартири у вас виманять персональні дані і візьмуть на ваше ім’я кредит

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Василь, який скаржиться, що його оманули і усі персональні дані виудили злодюжки. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“У мене 28 березня 2018 р.о 16.00 год. шахраї виманили, підступним шляхом, мої персональні дані: номер та серію мого паспорта та місце прописки, місце проживання та ідентифікаційний номер. І тепер я побоююсь, що вони можуть використати мої персональні дані в своїх цілях.

Наприклад, взяти кредит на моє імя, оформити покупку в розстрочку, і т, д,.прислали СМС буцім я виграв квартиру у компанії ЖК Моноліт. Для того щоб отримати квартиру, потрібно зареєструватися на сайті компаній та заповнити анкету, в якій вимагалося ввести місце прописки, серію та номер паспорта, ідентифікаційний код. будьте обережні.

Адреса міханаторів: http://gk-monolit.info”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!