Всі скаргиЯк обманюють покупців на квартирних аукціонах

До “Електронної книги скарг України” написав Роман Сайко, який перконує, що він придбав квартиру, яку мали б конфіскувати, але нічого не отримав. Підозрює: суд, нотаріус і виконавча служба разом працюють на цю схему.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: sayko2871@gmail.com

“Я придбав 12 сепрня на аукціоні  квартиру де мною було сплачено всі кошти під час купівлі. Після чого проживаючі  в даній квартирі мали б виселитись ( дана квартира була конфіскована банком за не сплату кредиту) але надалі розвиток подій змінється не в мою користь.

Власник кватрири подає заяву  в суд на аукціонне товариство “Нива-В.Ш” щодо проведення невірних торгів. Суд 1 інстанції 11.06.14 винісить рішення на користь боржника, Суд 2 інстанції 23.07.14 виносить рішення на мою користь тобто на купуючого з аукціону квартиру. Суд 3 інстанції 26.11.14 виносить рішення на користь боржника.

Так, на якій  підставі держава, суди, прокуратура захищають права боржників, які свідомо знали, що беручи кредит в банку та ставлячи квартиру в гарантію до сплати??? Куди, в яку структуру потрібно звернутись надалі щоб встановити справедливість. Ще добавлю коли мною було перераховані кошти в державне казначейство то на протязі 5 місяців казначейство не могло перерахувати гроші банку.

А також під час суду першої інстанції прокуратура була на стороні боржника, То це виходить як???? Берімо люди в банку гроші в позику  а прокуратура і і суди допоможуть нам за окрему плату не віддати мною придбане майно!!

А ще в суді мені в очі сказали, що мене розвела державна виконавча служба та нотаріус!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК