Всі скаргиЯк інтернет-тролі створюють позитивний імідж благодійному фонду

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» продовжують надходити листи про так званий «благодійний» фонд «Небайдужі серця», цього разу читачі проаналізували «фейковість» цих благодійників.

ОСЬ ЛИСТ, ЩО НАДІЙШОВ:

Почитали відгуки позитивні про так званий благодійний фонд «Небайдужі серця» (Небайдужі серДця відгуки), і одразу ж постає питання: невже пересічні українці настільки наївні та недалекі, щоб повірити у істинність цих висловів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НАЖИВАЄТЬСЯ НА ДОБРОТІ?”

АНАЛІЗ ВІДГУКІВ ТА ПРО ІНТЕРНЕТ-ТРОЛІВ

Проаналізувавши подібні відгуки з декількох сайтів, зі 100 відсотковою впевненістю можемо стверджувати, що вони пишуться так званими Інтернет-тролями.
Підозріла однаковість виразів, стилістики, та безліч однакових граматичних та пунктуаційних помилок – тільки підтверджує цю думку. Отже, представники БФ! Небайдужі серДця, намагаються показати позитивну картинку щодо їхньої діяльності, але логіка нам підказує, що чим позитивніше на словах це виглядає, тим сумнівніше їхня діяльність.

ФОТОШОП І БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Тим паче, навіть доказова база допомоги (фотошоп-звіти, липові відео, та інші підробки) фейкова, оскільки суми, які там вказані для всеукраїнської організації з таким об’ємом інформаційно-комунікативного поля, це крапля в морі в порівнянні з надходженнями від жертв їхнього шахрайства.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Облікова інформація про надходження коштів не відображається, а реально отримані кошти ідуть на приватні банківські карткові рахунки.
В зазначеній організації часто-густо працівники працюють нелегально, про що свідчить активна пошукова діяльність операторів Call-centre, та плинність кадрів.

НЛП В БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДІ

Неодноразово про це читаємо у відгуках колишніх працівників. А ще вони говорять про використання досконалої техніки НЛП навіювання та здирництва, спеціально розробленої для телефонного спілкування з потенційними та довірливими клієнтами-благодійниками. Слід згадати горезвісні фонди «Оживи мрію» та «Допоможемо дітям разом», їхнім клоном є БФ «Небайдужі серця» Наша порада тим, хто прагне надати допомогу, в першу чергу перевіряти інформацію.

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ХТО ШАХРАЙ?

Це зробити дуже легко, перетелефонуйте до керівника отримувача допомоги, але номер телефону, чи інші дані, беріть з альтернативних (офіційних) джерел інформації.
В наш час Інтернет-ресурси сприяють пошуку такої надійної інформації. При цьому будьте обережні, тому що завжди є ризик потрапити на підготовлену чи підставну особу. Краще перевірити двічі, ніж профінансувати шахрая.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК