Всі скаргиЯблуко розбрату. Як підсовують не працюючі Iphone в Харкові

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка-студентка з Харкова, вона переконує, що її розвели на місцевому радіо ринку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Доброго дня! Я Галина Харчина студентка навчаюся в м. Харкові. До мене приїхав мій хлопець щоб купити собі телефон на Радіоринку, але на привиликий жаль нас обманули – ми купили два телифони: SAMSUNG S4 і Айфон 4S. Продавці нам запропонували 20 відсотків знижки на Айфон 4S так вийшло, що ми взяли його за 2400 грн, а самсунг телефон за 2000 грн в хорошом стані.

Але, Айфон 4S – виявився заблокованим, вони нам запропунували допомогу від їхнього друга, який нібито нам розблокує його за 20-30 грн, ми погодились і пішли до того друга.

Продавці в той час втекли – виявляється, це в них уже було заплановано, як би хоч щось знали про той телефон – то ми б його і не купили!

Потім ми зрозуміли, що це нас обманули і хвилин через 15 повернулися назад. Звичайно, вже нікого і не було я подзвонила по телефону, який був написаний на дверях, Жора – як там було написано, взяв слухавку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як обрати найзручніший додаток для смартфона

Япочала розповідати, що там ніякого друга немає, він вислухав і потім підійшов його напарник, який також з ним торгував цими підпільними гаджетами.

Взагалі їх там було троє.Ми «напарнику» почали розповідати, що телефон не працює – він взяв цей телефон і пішов вирішувати.

Приніс його і сказав, що девайс потрібно перепрошити. Ми не погодились, потім запропонував нам свою допомогу чоловік із сусіднього лотка, але ми відмовились і вже все зрозуміли, що це все афера над нами!

Я ще раз подзвонила за тим номером, вже потім розмовляв Ден, так як вони на нього говорили, він сказавщоб ми почекали до 3 години, бо саме тоді він приїде з ноутбуком і це вирішить. Так і зробили. Але, нічого він не вирішив.

Через декілька хвилинДен все ж таки приніс інший телефон і сказав, що його можна зареєструвати через програму самим, ми вирішили це зробити одразу на місці і пішли до місцевого «спеціаліста» в цьому питанні – він також нічого не міг з ним зробити…

Я не один раз їм наголошувала, щоб вони нам вертали гроші, а вони взагалі на нас не реагували! Ден сказав «щас за 300 грн його перепрошиють і він буе працювати»Нам довелося погодитися і на ці витрати, томущо ми не бачили ніякого виходу!

Загалом уся субота виявилася суцільним нервовим зривом. Все ж таким нам його перепрошили. Але! Приїхавши до дому – вирішили його перезапустити. І уявіть собі – він не увімкнувся.

Зателефонувавши баригам – вони взагалі почали насміхатися над нами. А усі прохання повернути гроші виявилися марними. Погрози міліцією також ні до чого не привели, оскільки цей продавець переконує, що міліцію, як він сказав, він сам може взяти у свідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Репутаційна складова: як ми обираємо товар в інтернет-магазині

Тепер я пишу вам і дуже надіюся, що хтось допоможе і щось можна зробити з цим! Краще ці гроші пожертвувати для тих, хто надіїться в них!!!

А таких людей дуже хочеться покарати, тому що я впевнена в тому, що ми не перші в них такі і не остані!

Дуже надіюсь на Вас.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!