Всі скаргиГоловнеЖКГХотіла відмовитися від централізованого опалення – але з “голки” нікого не відпускають

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Києва Любов, вона скаржиться на те, що повірила і навіть виконала усі прохання міністрів, але коли настав час чиновників виконати свої зобов`язання, Люба зрозуміла – мафія навіть в цій сфері. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Міністр із Майдана Арсеній Яценюк, призвав всіх громадян України приєднається до програми енергозбереження, до переходу на електричні системи опалення для того, щоб зменшити залежність від агресора – від російського газу. Я повірила у добрі наміри та з ентузіазмом почала за свій кошт виконувати програму з енергозбереження; до опалювального 2016 – 2017 р. сезону в мене квартира була повністю теплоізольована із зовні, у всіх кімнатах поставлені енергозберігаючі вікна, у всіх кімнатах старі опалювальні прилади (радіатори) поміняні на нові енергоефективні з великим коефіцієнтом тепловіддачі, у спальних кімнатах встановлена тепла електрична підлога., потім був встановлений двухзонний електролічильник, раніше встановлені сучасні енергоефективні прилади опалення (радіатори) були оснащені сучасними ТЕНами з автоматикою керування і програмування, що автоматично підтримувала у кожній кімнаті комфортну температуру 22 град відповідно до державних норм. Результат перевершив усі сподівання – програма енргозбнореження спрацювала на всі 100 %, так як мені вже було не потрібно брати тепло з системи централізованного опалення (СЦО).

Я про те, що не беру тепло з СЦО, повідомила і просила не нараховувати оплату, але ці ділки з опалювального бізнесу (повний аналог наркобізнесу), ці “вори в законі” кажуть – хоч ти і не береш нічого, але платить все одно будеш. Оце є така наша влада, яка дуже “піклується” про своїх громадян, і про державу Україна.

Висновок очевидний: Україна може заощаджувати колосальні кошти, якби в нашій державі було керівництво, яке б дбало про добробут своєї Держави й населення цієї Держави, а не про особисте збагачення. Мій досвід економії величезних Державних і особистих коштів був би прикладом і стимулом для усіх громадян України, але при цій владі я є прикладом гвалтування моєї гідності, насилля над моєю свідомістю, ігнорування справедливості, наглого і безцеремонного мого особитого обкрадання.

Як боротися з “крадіями в законі”, які знаходяться при владі? Прошу Вашої допомоги!!!
Якщо Вас зацікавить цей матеріал, я надам детальну інформауію та відєоматеріал про виконані технічні засоби по енеогосбереженню. З пов., Любов Торчинська , Київ, вул…

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!