Всі скаргиЖКГТовари та послугиХолодні батареї у Шевченківському районі

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія. Жінка переконує, що у її будинку протягом багатьох років відутнє теплопостачання, а квитанції на оплату послуг все ж приходять. Вона просить допомогти розібратись у ситуації, адже звернення до різних інстанцій були безрезультатними.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня. Я проживаю у Шевченківському районі міста Києва. В 33 квартирах нашого будинку протягом багатьох років відсутнє теплопостачання,а квитанціі до сплати100%. Ми неодноразово зверталися індивідуально і колективно до жеку,кереючої компанії,київенерго,народних депутатів різних скликань,але батареї залишаються холодними протягом усього опалювального сезону. Звернення на гарячі лінії 1551,1558 і тп не ефективні.

Просимо провести журналістське розслідування та надати справі якомога більшого розголосу. Для підтвердження моїх слів можу надати зареєстровані письмові звернення до вказаних організацій та осіб,а також відповіді на них.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК