Всі скаргиГоловнеХочеш на роботу – заплати хабар!

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Вінниці Олександр. Він переконує, що керівник БУВР (басейного управління водних ресурсів) здирає гроші за працевлаштування, а сам ще й кримінальник.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: моб (098) 848-19-78

«Куди б я не звертався немає жодного позитивного результату.

Моя скарга стосується корупції керівника БУВР Південного Бугу -Коменчука М.К.,яку всі не помічають – він грабує нашу Державу насміхаючись із усіх працівників.

Відповідно до ст.. 74 КЗ п П України, ЗК «Про відпустки» ст.. 6 абз. 1, ст..8 п.2, кожен працівник має право на щорічну відпустку, у нас це 31 календарний день (згідно колективного договору).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дорогу маркетингу. Новітні світові хитрощі в магазинах одягу

Наш керівник через спеціаліста по кадрах змушував в обов’язковому порядку ділити цю відпустку на дві частини, у разі коли працівники відмовляються, не підписує графік відпусток.

Лише я не погодився із цим. Справа в тому, що по другу половину відпустки до начальника необхідно ходити на поклон.

Працевлаштовує працівників Коменчук М.К. через вимагання силами відповідної суми коштів.

ПРО ІНШИХ СПІВРОБІТНИКІВ, ЯКІ ЗМУШЕНІ ПЛАТИТИ

Так, юристу управління Богомаз Ю.М прийшлось заплатити 1 тис. гривень. З початку 2012 року заступником керівника управління з питань експлуатації працює Тернавський С.І., у нього з начальником не склались відносини, при тому, що брав його на посаду сам Коменчук М.К.

Керівник «гнобить» його майже на кожній нараді. В розмові з Тернавським я його запитав, чому він терпить таке до себе ставлення, на що останній відповів, що подасть заяву на звільнення, коли Коменчук М.К. поверне 5 тис. гривень, які вимушений був віддати за працевлаштування.

[pull_quote_right]Особисто я впевнений, що інші працівники проходили через цю «процедуру»[/pull_quote_right]

В особистій розмові Коменчук мені сказав, що завіз ці кошти в Держводагентство. В 2014 р. звільнився за власним бажанням фахівець відділу водних ресурсів Сергій Кітаєв. При звільнені сказав, що не відробив ті кошти, які вимушений був віддатиКоменчуку М.К. за працевлаштування.

 

ВЛАСНА КОНТОРА ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ГРОШЕЙ

Протягом останніх двох років за рахунок виділених державних коштів виконуються роботи по берегоукріпленню річки Згар у Калинівському районі. В підпорядкуванні нашого управління є Вінницьке міжрайонне управління водного господарства в зону діяльності якого входить Калинівський район. Це управління має необхідну техніку, людський потенціал і могло б виконати ці роботи, але Коменчук М.К. особисто це не вигідно. Він знайшов іншу підрядну організацію, яка з договірними зобов’язаннями систематично не справляється і частина державних коштів пропадає, а Вінницьке МУВГ план не виконує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Власний досвід: як компанія «Воля» відлякує користувачів та як правильно відмовлятися від цифрових послуг?

Аналогічно, при проведенні робіт по берегоукріпленню річки Жван, Мурованокуриловецького району, по договору підрядною організацією виступило якесь підприємство Бершадського району, а забезпеченням матеріалами (камінь, щебінь, металовироби, дерево, доски) з незрозумілих причин чомусь виступило Літинське виправне підприємство.

В наслідок такої оборудки на даний час є нестача каменю на 80,5 тис. гривень.

ВЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЛЯ НОВЕНЬКИХ

В БУВР Південного Бугу існує така громадська організація, як «Збережемо Південний Буг», по бухгалтерії – «меліоративні внески». Всі працівники при прийняття на роботу зобов’язані вступити в цю організацію, а бухгалтерія щомісячно на рахунок перераховує відповідні кошти.

Якщо це громадська організація, то повинно бути керівництво, статут і т.д. Нічого цього не має, Коменчук М.К. особисто на власний розсуд розпоряджається людськими коштами.

З 2011 року тягнулись судові справи по поновленню на посаді заступника керівника управління з питань водних ресурсів Кошового О.А. З 2015 року його поновлено на посаду.

За час вимушеного прогулу йому повинні виплатити і виплачуються значна сума коштів, йде мова про суму понад 200 тис. гривень.

Але чому ці кошти виплачуються за рахунок працівників, яких Коменчук відправляє у відпустки без збереження зарплат?

КРИМІНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

В 2013 -2014 роках розглядались кримінальні справи, в яких звинувачення пред’являлись Коменчуку М.К. Одна справа про безпідставне вимагання і стягнення коштів за виготовлення технічної документації (паспорта водних об’єктів) з фізичних та юридичних осіб, а друга за незаконне використання бюджетних коштів на придбання автомобіля КІА «Sportage» під виглядом транспортного засобу спеціалізованого призначення – мобільної лабораторії у розмірі 205 604 тис. грн. 40 коп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Обережно – шашлик. Шокуюче зізнання працівника супермаркету

По справі з автомобілем Коменчука М.К. визнано винним і засуджено до 6 місяців відпрацювання по місцю роботи без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Ну як з такими «заслугами» такий працівник може бути керівником?

Прошу Вашої допомоги!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК