ІншеВсі скаргиХлопець-сирота лишився без житла

До “Електронної книги скарг України” написав читач Влад. Хлопець просить допомоги, адже він уже звертався по допомогу до різних інстанцій, але йому у наданні житла всюди відмовляють.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Мене звати Влад. Мені двадцять років і я з числа сиріт. Живу в Фастівському р-н. Київська область.смт.Борова. Звертаюся до вас допомогти мені.Так як звертався до сільради,до народного депутата, Фастівського р-н Київської області.Сольвару Руслану Миколайовичу.У Фастівску районну державну адміністрацію, де мені постійно відмовляли і казали, що немає житла,або землі для будівлі. Я вже не знаю до кого звернутися.В даний момент не маю прописки,живу тимчасово у сестри. Щоб хоч якось себе забезпечити і прогодуватись працюю без вихідних.Прошу допомогти мені.Дякую!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!