Всі скаргиДержавні органиХарківські прокурори забрали у пенсіонера річну пенсію. Суд на боці пенсіонера, але кого це хвилює?

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Леонід, який стверджує, що був змушений взяти кредит, щоб від нього відчепилися прокурори. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Я став жертвою організованної злочинної групи у складі співробітників Харківською областної прокуратури та поліції. За сфабрикованими доказами на мене було відкрито кримінальне провадження проведено незакониий обшук, після обшуку зникли мої речі на суму майже шість тисяч грн.

Я вимушенний був зняти з кредитної картки 5 тисяч грн та віддати працівнику Холодногірьського відділення поліції. Суд виніс виправдальний вирок, апеляційнй суд підтвердив рішення суду.

Незважаючи на рішення суду, мені не повернули награбоване. Всі мої скарги направляються до Харківської областної прокуратури, яка відкрито кришує злочінну діяльність поліції.

Збитки нанесені мені перевищують двадцять тисяч грн. Мені 63 роки пенсіонер, стаж 45 років, пенсія 1757 грн.

У мене, фактично, забрали річну пенсію. Ніхто ніякої відповідальністі не поніс. Вимушений звртатися до вас так як всі мої звернення до органів державної влади протягом двух років не дали результатів. У мене є всі докази злочинної діяльності, а також свідки. Прошу допомоги всі докази я готовий надати”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК