Всі скаргиХарківська фірма відібрала маршрути у маленьких перевізників

На “Електронну книгу скарг України” написали перевізники, вони переконують, що їх бізнес відібрали. Контакт для журналістів в статті. Олександр та Володимир нарікають на Харківські фірми ООО Харків Транс, АООО Авто промінь та ООО Північ Транс ці компанії відібрали заробіток у перевізників з маленького міста Павлоград. Без усіляких судів чи інших процедур, просто, цинічно.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“Звертаюся до Вас з великим проханням допомогти. Я пишу Вам листа від перевізників маленького містечка Павлограда Дніпропетровської області, ми обслуговували села нашого району, прийшли люди з фірми ООО Харків Транс, АООО Авто промінь та ООО Північ Транс, забрали наші маршрути лишивши наших людей роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““Розетка” – горе українське. Як інтернет-магазин знущається над покупцями


Ми ( 8 перевізників та наші працівники: водії, бухгалтера , юристи, медики, механіки …) лишилися без роботи з кредитами, новими автобусами, базами обслуговування. Як далі жити ми не знаємо занадто маленьке містечко. Акцію протесту робили в нашому місті, Зустрілися з нами ОБЛАДМІНІСТРАЦІЯ м.Дніпропетровська та нам вони нічим не допомогли (там ще корінці старої влади Януковича залишилися).

Ми хочемо працювати у своєму місті та району поповнюючи бюджет нашому рідному містечку.

Допоможіть нам, будь ласка, ми віримо в Вашу справедливість. Дякуємо”.

Контактні номери: 0506961918 Олександр Васильович або 0505793083 Володимир.

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України”;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!