ІншеВсі скаргиХамство українського консула в Австралії

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що зіткнулась з хамством та нерозумінням з боку українського консула.

“Доброго дня, мене звати Наталія – 23 роки, від недавна живу в Австралії. Цей край і люди дуже ввічливі і приємні, завжди раді допомогти.

На мій превеликий жаль довелось мені поспілкуватись також з українським консулом (Kulinich Mykola (Ambassador of Ukraine in Australia)), розмова з котрим мене просто “вибила з ніг”.

Для деяких процедур пов’язаних з візою мені була потрібна довідка про несудимість з України. Посольство Австралії повідомило мене, що в цій справі може допомогти мені наше українське посольство. Звернулась я туди, а пізніше пожаліла  про свій вчинок, і не тільки я.

Спершу ми вислали e-mail з запитанням про те, як ми можемо отримати цю довідку,пройшов тиждень, а відповіді не було, дзвонили кілька разів-нічого. Опісля, ми з моїм чоловіком звернулись до професійної фірми котра допомогла отримали довідку з України (2 дні на отримання +1 день переклад довідки), але  як пізніше виявилось  довідка повинна робитись через посольство України.

Мій чоловік за енним разом (дзвонив багато раз – відповіді не було, а після обіду по годині 14.00 дзвонити марно,хоч і “працюють” до 18:00),додзвонився до консульства і запитав,на чому полягає різниця довідки отриманої з України і довідкою виданою через консульство; відповідь була “я не знаю”, на кілька схожих питань консул відповів так само тільки з повишеним голосом і поклав слухавку.

Сьогодні задзвонила я і записала нашу розмову з консулом. При розмові вживав образливих слів, таких як:”боловкаєте”,”який бред”.Також сказав таку фразу, яку я не зовсім зрозуміла : “Ми відсилаємо запит до Міністерства Внутрішніх Справ,якщо обставини негативні, ми видаємо довідку про те, що ви до кримінальної відповідальності на території України не притягувалися”.

Думаю що цю інформація може бути цікавою для україньців. Я справді дуже люблю подорожувати,була в багатьох країнах світу але такого хамства ще не зустрічала. Якщо маєте якісь питання прошу без вагань писати. Запис який я зробила можу також прислати.

Додаткова інформація про особу, яку я описала:
Kulinich Mykola ( Ambassador of Ukraine in Australia).”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!