ІншеВсі скаргиФінансиХабарники на посадах прикриваються Порошенком

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Ігор, він переконує, що відібраний за часів Януковича бізнес не повертають йому через хабарників при владі.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Я зовсім не вірю, що цей лист попаде президенту, але якщо його прочитають журналісти, це вже добре. У мене влада Януковича за те, що відмовився давати хабар, віджала бізнес. На той час повернути його було чимось фантастичним. Але сьогодні нічого не змінилося.

Я звернувся з листом в обласну адміністрацію про відкриття нового бізнесу, а отримав те саме, що і при старій владі. Голова району отримує хабарі і лобіює питання в губернатора. Губернатор не хоче міняти нічого тому, що ліквідується вже налагоджена система отримання цих хабарів. А прикриття краще не придумаєш, ніж президент. Тому що призначення на посаду губернатора – квота президента.

Відповідь із області була така: «Ми не впевнені, що ви отримаєте дозвіл на відкриття цього бізнесу». А чому? Тому що я переходжу дорогу голові району, який отримує з цього хабарі і ділиться з посадовими особами в області.

У соціальних мережах відповідь від президента отримати неможливо, це обман для народу України. Поскаржитись в якусь державну установу, обдурити самого себе. Тому що скаргу спустять на того чиновника, на якого Ви скаржилися. Коло замкнене і добре продумане, щоб усі негаразди не випливали назовні.

Тож, пане президенте, нічого Ви не змінили, тільки хабарі стали більшими, а деякі люди, прикриваючись Вами, роблять ту ж саму брудну справу”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!