Всі скаргиФінансиХабарництво – звична річ при прийомі на держслужбу

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Вадим, він переконує, що на співбесідах у держслужбах беруть хабарі.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

Можливо, Ви і не здогадуєтеся, яка корупція «квітне» при прийомі на державну службу. І в цьому винні не стільки люди, скільки недосконалість чинного законодавства.

Я, Зіскін Вадим Ілліч, вже півроку не можу повернутися на державну службу після ліквідації Національної комісії з державного регулювання у сфері комунальних послуг, в якій я працював.

За ці півроку я взяв участь конкурсах до Мінрегіону, ДАБІ та Фонду державного майна України і на власному досвіді пересвідчився у недоліках чинної постанови КМУ № 169, яка визначає порядок проведення конкурсу:

У цьому документі не передбачена жодна процедура контролю за проведенням конкурсу і, зокрема, зовсім неможливо перевірити дії Конкурсної комісії при проведені «співбесіди» після письмового іспиту.

Отже, виходить, що начебто усі кандидати склали добре письмовий іспит, а проходять співбесіду ті, кому потрібно («найбільш достойні кандидати»), оскільки перевірити, як проходила ця «змагальна частина конкурсу», неможливо.

Таким чином, ті, хто не пройшов, фактично позбавлені права на оскарження результатів, оскільки ніяких доказів не існує.

Враховуючи вказане, прошу Вас, як суб’єкта законодавчої ініціативи, з метою запобігання корупції запоровадити відповідні зміни до постанови КМУ № 169 щодо обовязкового фіксування аудіо- та відіо- засобами (як у суді) процесу «співбесіди» при прийомі на державну службу.

З повагою,  Зіскін В.І.” 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!