Всі скаргиОсвітаХабарництво у Хмельницькому Національному Університеті

До “Електронної книги скарг України” написав читач Юрій, котрий скаржиться на викладачів ХНУ та одного з них безпосередньо. Він стверджує, що в університеті беруть хабарі та просить провести журналістське розслідування.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Моя дівчина навчається в Хмельницькому Національному Університеті, студентка 1 курсу. Вона здає зараз сесію. За кожен предмет потрібно платити гроші, від 500грн. і вище. Зараз не може скласти іспит у профессора Рамського (кафедра вищої математики).

Рамський бере хабарі тільки через посередників. Моя дівчина з незаможної сімї, намагається скласти іспит без грошей, та все марно. Він її принижує, та погрожує виключенням. Вона дзвонить до мене щодня і плаче. В ХНУ беруть всі без виключення, а цей Рамський ще й принижує. Будь ласка, проведіть розслідування в університеті. Виведіть ХАБАРНИКІВ на чисту воду!!! Додаткову інформацію можу надати по телефону. Дякую. Слава Україні!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК