Всі скаргиНаші новиниWhatsApp запустив десктоп-версію

Компанія WhatsApp запустила десктоп-версію месенджера. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

«Наша комп’ютерна програма є просто продовженням програми, встановленої на ваш телефон: вона дзеркально відображає розмови і повідомлення з вашого мобільного пристрою», – повідомили розробники.

Мессенджер доступний для користувачів операційних систем Windows 8 і старше, а також Mac OS 10.9 та старше. У додатку для ПК, як і в мобільних месенджерах, доступні чат і обмін файлами та голосовими повідомленнями.

На початку квітня компанія повідомила, що ввела для месенджера систему повного наскрізного шифрування всіх даних. Ця система, також використовується в секретних чатах Telegram, дозволяє захистити всі повідомлення, якими обмінюються користувачі, від текстів до голосових дзвінків.

Раніше повідомлялося, що щомісячна аудиторія WhatsApp перевищила 1 млрд осіб. При цьому кількість користувачів месенджера Telegram, який його творці неодноразово порівнювали з WhatsApp, тоді склала 100 млн чоловік. Telegram запустив десктоп-версію свого мессенджера одночасно з запуском мобільного застосування – в 2013 році.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!