Всі скаргиТовари та послугиВона замовила епілятор, а їй прислали ось ЦЕ. Будьте обережні з цим інтернет магазином

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Валерія, яка скаржиться на нахабних продавців, що продають непотріб, а потім не виходять на зв’язок. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Скарга на інтернет-магазин touch-epilator.com, який надіслав геть не той товар, який було замовлено. Номер телефона, який вказано в накладній з нової почти не обслуговується – 0507683475, номер з якого мені телефонували для замовлення передбачений тільки для вихідних викликів – 0733111273, телефонувати на даний номер немає сенсу. Залушаючи повторну заявку на сайті ніхто не дзвонить, ігнорують!

Повернути товар нереально.

По телефону було оговорено, що вартість яка вказана на сайті лише для епілятора, щоб замовити повний набір з усіма насадками та зарядним пристроєм ціна буде становити 1100,00 грн. Дану ціну і було сплачено. А факично мені надіслали геть інше.

Відповідно до товарного чеку, який був в почтовому відправлені вказано, що було доставлено Епилятор Finishing Touch, відшолушувач для пьят та емульсія для тіла. Останні два товари не замовляли, а сам епілятор не було доставлено, лише вищіпувач для вус, який навіть зовні не нагадує потрібний пристрій (фото додається).

Відправник: Баляшкін Дмитро Ігорович, м.Полтава, на сайті Міністерства Юстицій України вказано, що дана особа проживає за адресою м. Полтава, вул. Медична, будинок 10, квартира 64 та вказано номер телефона 0934679438 (даний номер не ослуговується).


Що робити я не знаю. Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” я маю право повернути товар протягом 14 календарних днів, але що робити коли дозвонитись нереально, їхати в інше місто невідомо куди та наражатись на небезпеку немає бажання, ці кошти того не варті. Але справедливість же має бути, я працюю в бюджетній організації і відкладала на покупку даного товару не один місяць”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!