ІншеВсі скаргиВолонтери відмовляють переселенці у допомозі

До “Електронної книги скарг України” написала Світлана. Жінка стверджує, що вимушена була переселитись до іншого міста із Маріуполя. Волонтери часто допомагають іншим переселенцям, але їй із дітьми, чомусь, у допомозі відмовляють.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Я, Чадовская Светлана Николаевна,имею двух несовершеннолетних детей в возрасте 10 и 3 года. 24.01.15 г попала под обстрел в г.Мариуполе ул. Киевская 78 к.73..вынуждена переселится в пгт.Донское в общежитие…Все бы нечего, но проживая уже 11 месяцев без помощи и поддержки переселенцу…К нам приезжают многие волонтеры ,в основном организация “Я Волноваха”,которые помогают всем переселенцам кроме меня с детьми.Ссылаются на то, что у меня справка переселенца с г. Мариуполя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтернет-магазин продає неякісний товар

Как такое может быть.???Сегодня завезли мебель всем кроме нас… Я не знаю куда мне обратится еще. Я развилась с мужем воспитываю детей сама, проживаем на 960 гр в месяц,- на пособие младшей дочери. Работать пока не могу пойти, так как младшая дочь часто болеющая. Заранее большое спасибо.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!