ІншеВсі скаргиТовари та послугиВолонтер звинувачує компанію-перевізника у сепаратизмі

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олена, яка переконує, що волонтер хибно звинувачує водіїв компанії-перевіника у відмові пільгового проїзду для бійців АТО. За словами жінки, усі звинувачення є помилковими, а факти перекрученими.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Вже протягом місяця ПП «Фаворит» (м. Одеса), яке надає послуги з пасажирських перевезень за маршрутом «Одеса-Донецьк-Одеса» (тимчасово кінцевим пунктом є м. Маріуполь), потрепає від нападок зі сторони волонтера Подолянки (Радченко) Аліни Анатоліївни (в основному) з питань пільгового проїзду учасників АТО.

Справа в тому, що водії фірми-перевізника 28.11.2015 у відповідності до п.п.6 п.148 та п.п.5 п.160 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176, відмовили в пільговому проїзді військовослужбовцю, який придбав квиток як учасник бойових дій, проте при посадці не пред’явив документ, який надає йому право пільгового проїзду, чим порушив вимоги ст.41 Закону України від 05.04.2001 № 2344-III “Про автомобільний транспорт”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депозитні кошти не виплачуються

Проте, в даний конфлікт втрутилася Радченко А.А. та почала проти фірми-перевізника «інформаційну війну» на web-сторінках Internet (в основному в Facebook – її особиста сторінка, особиста сторінка військовослужбовця Ігоря Зайцева та сторінка спільноти «Волонтерський пост Україна», а далі пішли репости в інші соціальні мережі). Вся інформація викладається Радченко А.А. однобоко: фірма та її водії – «сепаратисти», відмовляють у АЙТЕ ТАКОЖ:пільговому проїзді учасникам АТО.

Коментарі до її публікацій викладаються з ворожими настроями, навіть з погрозами про знищення майна та вчинення теракту. Та що цікаво, всі коментарі, що викладалися в захист водія, через деякий час зникали, а потім зовсім були заблоковані, тобто пересічні громадяни не взмозі залишити коментарі, а лише тільки друзі Радченко А.А. Теж саме спостерігається на сторінці спільноти «Волонтерський пост Україна».

Вся інформація, яка опублікована Радченко А.А. на зазначених сторінках нахабно перекручена та не має під собою правового підґрунтя. Взяти хоча б першу її публікацію про відмову в поїздці Зайцеву І. водіями автобусу «Одеса-Донецьк». Надалі, вона говорить, що через дві години «без проблем» відправили військовослужбовця автобусом «Одеса-Маріуполь», і зразу ж викладено фото сторінки зошита, де записано, що волонтерами придбано білет до м. Маріуполь за 468 гривень. Де ж логіка в її діях?

Тому, ми вважаємо, що поведінка Радченко А.А., як волонтера, непристойна, та потребує обговорення на web-сторінках Internet, які непідконтрольні Радченко А.А. та її «друзям».”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК