Всі скаргиФінанси«Волиньгаз збут» вигадує людям борги

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що ТОВ «Волиньгаз збут»  вимагає в населення сплати невідомо звідки взятих боргів.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день, пишу Вам із міста Ковеля Волинської області. Тут, я б сказав, проблема не тільки в мене, а й у половини населення міста.

Справа в тому, що після перейменування фірми ПАТ «Волиньгаз» на ТОВ «Волиньгаз збут» у населення десь побралися борги за газ. У кожного різна сума: хтось «заборгував» 1 гривню, а хтось (як моя сім’я) – 1300 грн!

Ці борги беруться з неба, а в офісі розводять руками, що ми ніби нічого не можемо зробити, в усьому винний комп’ютер. За квитанціями все сходиться, а в їхній базі свої показники.

Кожного дня у них в офісі великі черги, люди розлючені бездіяльністю як «Волиньгаз збуту», так і органів влади. Люди не знають, що робити, а там говорять: оплатіть, і життя налагодиться.

І як нам бути?! Сьогодні скажуть: заплати 1000, завтра 2000, людей заганяють у боргові ями, а сил ходити по начальниках вже немає, бо вони говорять все те саме. Наприклад: «Треба будо раніше приходити». Будь ласка, допоможіть нам!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК