ІншеВсі скаргиФінансиВодія змушують відпрацьовувати за згорівше авто

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Володимир, котрий переконує, що йому погрожують звільненням за статею, якщо той надумає змінити місце роботи. За словами читача, нещодавно його змусили підписати договір про матеріальну вілповідальність і тепер він повинен виплачувати кошти за авто, до псування якого не має жодного стосунку.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 


“Я та моя родина живемо на мою заробітну плату. Працюю в м. Перещепине в 35323645 КП “Райводоканал” Новомосковського районі водієм. Заробітна плата 2250грн. Мені незаконно вираховували із заробітної плати гроші, без попередження, наказу я не підписував і не бачив. В вересні 2015р. 800,00грн. та жовтні 2015р. більше 1000,00 не отримав заробітної плати. Роздруківок по з/п не бачив. Заробітної плати за грудень 2015р. і січень 2016р. ще не отримував. Хотів в грудні 2015 піти на іншу роботу, не реєструють заяву, директор Колп. В.В. не хоче підписувати. Погрожує звільнити за статтею, якщо не вийду на роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нетверезий суддя “вершить правосуддя” на Житомирщині

В січні 2016р. в згоріла машина на якій я працював. Вечері я здав ключі о 17.00 годині, а о 4,30 ранку вона спалахнула. Врятувати її не змогли (машина директора, ланос, який він здає в оренду вже 10 років). Директор Колп В.В. без експертизи змушує платити 100 тис. грн. Поки я не відпрацюю їх йому мене не звільнять. Сьогодні 05.02.2016р. змусили підписати договір про матеріальну відповідальність заднім числом, погрожуючи судом. Що мені робити? В прокуратуру Дніпропетровська сказали немає смислу, люди на роботі вже телефонували, вони нічого не зробили.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК