Всі скаргиДержавні органиВодія-вбивцю двох підлітків «відмазують» у суді

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ірина, вона переконує, що її сина та його подругу збив насмерть нетверезий водій, а тепер через свої зв’язки залякує свідків.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“28 серпня 2015 року, приблизно о 20:40 по пр-ту Б. Хмельницького в м. Мелітополь Запорізької області автомобіль Kia Magetis р/н АР6257АТ скоїв наїзд на мого сина Соловйова С.І. (20 років) і його подругу Безуглову І.Ю. (19 років). Внаслідок цього ДТП від отриманих травм обидві дитини померли того ж дня у лікарні.

За цим фактом Мелітопольским МВ ГУМВС України в Запорізькій області заведено кримінальне провадження №12015080140004291 за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України. Вказаний автомобіль належить за правом власності Кондрашовій В.М., право керування має її син, співробітник Мелітопольського МВ СБУ в Запорізькій області Кондрашов В.Ю., який, за поясненнями очевидців, і був за кермом під час ДТП. Також мешканці м. Мелітополь повідомляють, що постійно користується цим автомобілем лише Кондрашов В.Ю.

Однак в ЄРДР внесено відомості про те, що за кермом вказаного автомобіля був якийсь Гурлік А.І. Після цього слідство почало фальшування цієї справи. Свідки пригоди були залякані і або відмовлялись від надання показань, або повідомляли про те, що необхідно слідству. Так, свідки, що допитані під час слідства, як під копірку повідомляють, що постраждалі похитнулись під колеса автомобіля, а також про розташування постраждалого після ДТП. Так, ніби ці пояснення записані під диктовку. Наприклад, Федоренку О.О. – водію «Таврії» – слідчий взагалі ставить питання, які ставляться експертові (щодо скорості руху автомобілю, траєкторії, порушень правил ДТП учасниками та щодо винуватості в порушенні ДТП).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хворі на діабет в Одесі не отримують інсулін»

Крім того, згідно з показаннями «свідка» Кондрашова В.Ю., який «знаходився на пасажирському сидінні», після ДТП вони разом із «водієм» Гурлик А.І. залишились на місці пригоди та надавали пояснення співробітникам міліції на місці. Поряд із цим, згідно з протоколом огляду місця події, цей огляд проводився без присутності Гурлика А.І.. Крім цього, огляд транспортного засобу на місці пригоди на проводився, речові докази (відбитки пальців, частки одягу, каплі крові та інше) не вилучались.

Транспортний засіб з місця пригоди доставлений до відділу ДТП у м. Мелітополь не опечатаним та під керуванням співробітника міліції, який знищив усі можливі докази. Крім цього, транспортний засіб знаходився на території відділу ДТП не опечатаним до 02.09.2015 року, до проведення огляду автомобілю, коли і був опечатаний, що зазначено у цьому протоколі.

Під час слідчого експерименту 04.09.2015 року декілька свідків пояснили мені та моєму адвокатові, що за кермом знаходився саме співробітник СБУ Кондрашов В.Ю., що він був нетверезий, ДТП скоєно на зустрічній смузі і швидкість автомобілю перевищувала 100 км/год, під час скоєння ДТП з летальним випадком.

Поряд з цим, від надання офіційних показань слідству та в суді вони відмовились, бо побоюються за своє життя та життя своїх рідних у зв’язку з участю у справі співробітника СБУ Кондрашова В.Ю.. Усі наведені дії створюють враження, що правоохоронні органи Мелітополя умисно намагаються вивести з підозри співробітника Мелітопольського СБУ та зробити винними у ДТП постраждалих з метою закриття справи, а мешканці м. Мелітополя залякані місцевими правоохоронними органами, а саме, СБУ.

Невже після Революції Гідності, люстрації та змін в законодавстві можливі таки випадки в нашій країні, коли співробітник СБУ разом із іншими працівниками правоохоронних органів можуть тримати у страху ціле місто, залякуючи свідків, приховуючи докази та фальсифікуючи кримінальне провадження з метою уникнення відповідальності?!

У зверненні до місцевої прокуратури не бачу сенсу у зв’язку з вищезазначеними фактами «взаємодії» правоохоронних органів.

Прошу ретельно перевірити викладені мною факти, вжити заходів до недопущення фальсифікації справи, підміни відповідальної за ДТП особи, захисту від розправи свідків та притягнення винної особи до передбаченої законом відповідальності.

З цією метою прошу взяти на особистий контроль хід розслідування цього злочину.

«27» жовтня 2015 року

Соловйова І.П.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК