Всі скаргиТовари та послугиВодій-хам в Новгороді-Сіверському

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка із Чернігівської області, вона переконує, що замість гарного ставлення до себе в автобусі – отримала порцію лайки.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я живу в місті Новгороді-Сіверському – багатодітна мати та інвалід після операції на рак в тому році. Сьогодні стався дуже неприємний та образливий для мене випадок. Я на автостанції купила дітям своїм двом близнюкам старшим квитки. Ми чекали автобус, але він спізнився десь на пів години. Коли він прибув люди зайшли і я посадовила дітей та попросила знайому за ними наглянути. Коли я вийшла з автобусу на мене накинувся з криком водій (скільки моїм дітям років? Без супроводжуючих осіб дітям до 12 років не можна) Він верещав на весь вокзал нецензурно мене ображав, кричав, що я «коза і у нього діти по віку старші за мене». Він мені тикав, хоча я його звала на «Ви».

І все це відбувалося на очах багатьох людей, які мене знають та незнайомих мені, при моїх дітях, йому не заважало і те, що у мене в колясці спало немовля. А коли я підійшла до жінки, що перевіряла квитки із запитанням про ім’я водія – то Вона сказала “Лозовський” та додала “йому всеодно нічого не буде, бо він якийсь там родич начальству”. І подібне – уже не вперше він скандалить з людьми, невже його не можна ніяк покарати за хамське відношення до пасажирів?”

Контактний номер для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!