Всі скаргиТранспортВодій маршруту Київ-Проців відмовляється возити пільгових воїнів АТО

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Борис, який скаржиться на нахабних водіїв, що відмовляються брати пільгвиків із АТО. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“14.07.2018 – я с сином двоюрідного брата, який має посвідчення АТО і перебував місяць під Маріуполем (батько його помер 3-5 років тому, мати ще коли йому було 13-15 років) на приміському автобусі Київ-Проців вартістю 19 грн спитали водія щодо пільги.

Водій відмовив пославшись на якусь видуману постанову КМУ і заявив, що пільги по місту діють АТО, а за не діють…

На прохання надати координати перевізника для з’ясування інформації – отримали відмову (жодних даних в салоні не було).

На питання щодо наявності затвердженого маршруту руху, подорожнього листа і відмітки лікаря – водій відповів, що він працює сам на себе і автобус його власність. Тому у нього нічого немає і йому нічого не потрібно.

На прохання надани квитки при виході на метро Славутич – водій відмовився. Фото водія і номерного знаку є. Вважаємо подібне резонансною подією і не припустимим. Просимо посприяти у перевірці водія і його транспортного засобу, а також перевізника, який обслуговує маршрут”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!