ІншеВсі скаргиVodafone обдурює клієнтів пропонуючи послугу “Рік без абонплат”. Ніякого року не існує…

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Ярослав, який скаржиться на оператора, що його обдурив. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Мобільний оператор Vodafone, обдурює користувачів, пропонуючи послугу “Рік без абонплат”. Так я оплатив цю послугу (350грн), в кінці 2017-го року, розраховуючи, що цілий рік мені будуть надавати послуги за умовами мого тарифного пакету “Vodafone Light+”: 500мб інтернету на великій швидкості – далі БЕЗЛІМ 2g Безлім на розмови у мережі 50sms 30хв на інших операторів Основним критерієм вибору – був безлімітний інтернет, хоч і на швидкості 2g, який дозволяє залишатись весь час онлайн, без додаткових платежів. 05.04.2018 – оператор надіслав СМС, що з 20.04.2018 – в мене в тарифному пакеті забирають безлімітний інтернет 2g, а замість цього після 500мб/міс – буде стягуватись по 5грн за кожні 100мб.

Послуга “рік без абонплат” – в мене має термін дії до 25.12.2018.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “VODAFONE ЗБИРАЄ ПОДАТОК ЗА КОРИСТУВАННЯ ЙОГО Ж МОБІЛЬНИМ ТЕЛЕФОНОМ

Оператор відмовляеться: зафіксувати умови мого тарифу до завершення дії послуги (25.12.2018) також – відмовляєтся повернути кошти, за невикористані місяці, щоб я міг перейти на інший тарифний план – оперуючи тим, що по факту послуга “рік без абонплат” – виконується, і в рамках НОВИХ умов тарифу я не буду сплачувати абонплату, а те що мені доведеться сплачувати додаткові кошти за інтернет понад 500мб – самої послуги “рік без абонплат” не стосується. Але ж головна умова самого тарифного пакету змінюются – без моєї згоди. І тепер мені не підходить цей тарифний план.

Відповідь оператора на моє звернення я опублікував на їхній сторінці у ФБ. Заздалегідь вдячний. З найщирішими побажаннями – Ярослав Попов”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!