ІншеВсі скаргиВоїнам АТО не платять за службу

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що йому та іншим воїнам АТО не заплатили за службу.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Я воїн АТО. Я пішов добровольцем у третю хвилю мобілізації! Служив у 55-й артилерійській бригаді, і все було добре, аж потім нас перевели у 40 бригаду.

Одразу почався безлад. Деякі побратими не отримували гроші по кілька місяців. Ми це вирішили, коли були в зоні АТО.

Зараз, коли ми демобілізувалися, нам не виплатили гроші. Кожному повинні виплатити приблизно по 5000-7000 тисяч гривень. Ми дзвонили в фінансовий відділ, і нам обіцяли все виплатити до кінця вересня. Досі нічого не виплатили!

Що робити? Я впевнений що наші гроші вкрали ті, хто навіть і не воював! А ми під обстрілами були! Хтось воює, а хтось мільйони краде! Який тут може бути патріотизм?! Я хотів далі йти, а після такого – ніколи!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!