Всі скаргиТовари та послугиВласний досвід: “Обережно аферисти на PROM.UA”

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Дмитро, який скаржиться на інтернет-злодіїв. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Прохання до усіх небайдужих! Допоможіть впіймати афериста Бузько Дениса Юрієвича, який на теренах інтернет простору створює фейкові сторінки в інтернет-магазинах і під приводом пордажу тих чи інших товарів віджимає в людей гроші.

Ось його телефон 0639519744. Після переказу завдатку за товар на його рахунок 5375414110467920 Bozko Denis Yrevich. Він вносить телефон клієнта у чорний список і допобачення!!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ПОПУЛЯРНІ ІНТЕРНЕТ АФЕРИ

Зв`язок обривається, наша доблесна кіберполіція безсила, незнаю защо їм тільки гроші платять, писав 2-і заяви а вони тільки відпиуються “Ви добровільно віддали свої гроші тож до нас які притензії”.

Мене він облапоший на сайті prom.ua. Адміністатори сайту радять звертатись до поліції, але в нашій доблесні поліції нама докого зертатись Так що одна надія на Журналістів і небайдужих громадян бо на моєму місці може опинитись будь-хто”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!