Всі скаргиВлада Зімбабве вирішила продавати диких тварин

Найпопулярніші записи

Зімбабве виставить на продаж диких тварин, щоб врятувати їх від посухи, повідомляє Reuters.

Потенційні покупці можуть зв’язатися з Управлінням національних парків і охорони дикої природи Зімбабве, щоб заявити про свій інтерес до придбання звірів.

Будь-яких деталей про продаж тварин, в тому числі про їхню вартість не повідомляється, зазначає Reuters. Відомо, що покупець повинен мати достатньо землі, щоб тримати диких тварин.

У природоохоронному управлінні Зімабве відзначили, що така пропозиція допоможе знайти новий будинок для тварин, а національні парки отримають додаткове фінансування. Представник відомства сказав Reuters, що влада не має на меті продати якесь конкретне число тварин, все буде залежати від заявок.

Агентство відзначає, що захисники прав тварин поки не виступили проти такої ініціативи, як це було наприклад в 2015 році, коли Зімбабве продала 60 слонів в Китай, де тварин цінуються за їхні бивні.

Восени 2015 року в Зімбабве почалася аномальна посуха, яку посилює феномен Ель-Ніньо (перепади температури поверхні води в Тихому океані, які впливають на клімат.) У лютому президент Зімбабве оголосив в країні в зв’язку з посухою надзвичайний стан.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК