Всі скаргиВлада відібрала снатароії у людей

«Сьогоднішня “влада” займається натуральним дерибаном майна простих українців, реалізовує задум попередньої, яка готувала плацдарм для глобальної афери!», – переконаний наш читач із Львова. 

Він переконує, що санаторії, в яких мали б оздоровлюватися люди – просто стануть недосяжною мрією і з’явиться купа безробітних. Для журналістів є контакт.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

«Захопити збанкрутілі санаторії ціною чого буде сотні тисячна армія безробітних працівників фонду з тимчасової непрацездатності та працівників санаторіїв по всій Україні! Мільйонам людей ніхто не сказав правди, що тепер вони, і їхні хворі діти, не будуть мати можливості оздоровитися за 10-30% вартості путівок в санаторіях!!!

З трибуни ВР звучало що фонд з нещасних випадків та фонд з тимчасової непрацездатності будуть об`єднані в один, а, фактично, фонд з нещасних випадків поглинає фонд з тимчасової непрацездатності!!!

Корумпований та не люстрований керівник фонду з нещасних випадків Акопян вже рулить в кабінетах КМУ, а на місцях простим працівникам фонду з тимчасової непрацездатності в усній формі оголошено про те, що для них роботи в «об`єднаному» фонді не буде!!!

Я це повідомляю за свою ображену та принижену дружину, котра чесно та самовіддано пропрацювала більше десяти років в фонді з тимчасової непрацездатності, та яка за весь час своєї роботи лише один раз скористалася путівкою матері і дитини для нашої доньки хворої на бронхіальну астму!

Між іншим, знайдіть в складі керівництва фонду з нещасних випадків хоча б одне українське прізвище, та скажіть відверто, хто буде годувати сто тисячну армію безробітних працівників фонду з тимчасової непрацездатності та працівників санаторіїв?!!! Чи не занадто дорогий піар виходить нинішньої недолугої влади, адже звідки візьмуться кошти в Мінсоцполітики України на тривале отримання цієї армії безробітних, яка тільки поповнить вже існуючу розчаровану та розлючену міліонну армію безробітних?!!!

 Висновок: нинішня коаліція та «влада», така ж корумпована та бездарна, і так само вперто та самовіддано пиляююча гілку, на який сидить, так само як і всі попередники за всі часи незалежності України !

І бути, напевно, ще не одному майдану, ось тільки лякає одне, тепер народ вже зі зброєю, а про це наші чиновники не подумали !!!!

Контакт для журналітсів:

[Locker] The locker [id=9446] doesn't exist or the default lockers were deleted.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!