Всі скаргиФінансиВкладників “Банк Михайлівський” продовжує тероризувати невідома їм фінансова установа “Фагор”

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Ярослав, який скаржиться на те, що його постійно тероризують фінансова компанія “Фагор”. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Шановна редакція, звертаюсь до Вас з проблемою тисячів людей, які взяли кредити в банку ПАТ “Банк Михайлівський” і тепер не знають куди платити заборгованість, а тим часом нас тероризує з ненормативною лексикою якийсь Тов”ФК”Фагор”. Деякі люди платили і в банк, і в цей бандитьський фагор, присилають СМС вимагаючи гроші постійно змінюючи реквізити:

А чи може Президент із Генпрокуратурою сказати, чому ані прокуратура ані СБУ, ані міліція, які мають велику кількість заяв і звернень щодо незаконних дій «Фагора» із 21 травня 2016 року до 22 березня 2018 року (майже два роки!) нічого не зробили із вимагачами, які представляються «Фагор»?

Чому «Фагор» майже два роки тероризує людей? Чому «Фагор» щомісяця шле якісь СМС-повідомлення та листи із сканокопією печатки щодо погашення заборгованості банку «Михайлівский» спочатку на свої розрахункові рахунки в різних банках, а потім взагалі на рахунки інших підприємств, наприклад ТОВ «МАРТОРIС» код ЄДРПОУ 41355884, р/р — 26003052682692 або ТОВ «Індастрі Старс» код ЄДРПОУ 41355292 або ТОВ БТК Штайн код ЄДРПОУ 39820631?”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!