Всі скаргиТовари та послугиФінансиВізовий центр бере гроші, а дат не призначає

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анна Гудзь, вона переконує, що її маму змусили заплатити «Надра Банку» за місце в черзі до Візового центру, але місце неможливо отримати.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

hudzanna25@ukr.net, +48888544421

“Добрий день, шановні журналісти! Прошу Вас допомогти мені розібратись у такій делікатній справі.

Моя мама Валентина, жителька Житомирської області, вирішила поїхати на роботу до Польші. Прийшла до візового центру, їй сказали, що для того, щоб стати на чергу, перш за все потрібно проплатити в «Надра Банку» кошти в сумі 435 грн, і тільки після цього можна стати на чергу, зателефонувавши на гарячу лінію або онлайн у відповідному візовому центрі, до якого належить Житомирська область (Вінницький округ).

Вона здійснила оплату 08 червня в сумі 435 грн, після чого неодноразово спробувала стати на чергу за телефоном (весь час зривається звязок) онлайн, де нас повідомили, що ні на серпень, ні на вересень немає вільних дат і що дати взагалі закриті… Приїздила мама також до Візового центру, там їй повідомили, що стати в чергу тільки за телефоном і онлайн, запевнили, що вона має спробувати ще – і вдасться…

Сьогодні 24 липня, минуло майже два місяці, а стати в чергу їй так і не вдалося: немає дат… Виникає питання, чому в візовому центрі говорять, щоб люди проплачували кошти, коли немає дат і допомогти в цьому вони нічим не можуть? Чому в чергу не можна стати в самому візовому центрі? Та сама проблема з односельчанкою Надією. Можливо, Вам вдасться знайти відповідь на ці питання.

З повагою, Гудзь Анна, 24 роки”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!