ІншеВсі скаргиВихлопи формальдегідів в центрі Тернопіля

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що в центрі Тернопіля, магазин секонд-хенду отруює повітря формальдегідами.

“Просимо допомогти в перешкоджанні отруєння навколишнього середовища.

У підвальному приміщені будинку, за адресою: м. Тернопіль, б-р. Т. Г. Шевченка, 35, розміщено магазин секонд –хенду, який отруює мешканців. Витяжна вентиляція, що рятує працівників магазину, отруює повітря формальдегідами. Вентиляція виведена у двір будинку, хоча, згідно норм законодавства, повинна бути розташована вище рівня даху. Сморід потрапляє до житлових приміщеннь, під’їзду та подвір’я будинку. Це неповага до людей та міста, адже таке неподобство знаходиться у самому центрі міста.

Просимо вжити заходів.

Подібні питання розглядалися в інших регіонах, щодо них провадилися судові справи, за якими виносився вирок на користь позивача, чи уповноваженої особи,  з послідуючим закриттям магазину.

З повагою, мешканці будинку.”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!