Всі скаргиВиселили з гуртожитка без причини

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Євген, який переконує, що навчальний заклад змусив написати заяву на виселення з гуртожитку, майже ні за що, пославши чотирьох студентів жити на вокзалі або “это ваши проблемы”.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ

Контакт для журналістів:  Євгеній Зубчук (0631284128) gekaz00@mail.ru

“ДВНЗ “Київський електромеханічний коледж” прив’язаний з гуртожитком.

Ситуація така, коли завідувач по АГР перевіряла кімнати на “порядок” (без нашого відома, коли всі були на парах), ключа від нашої кімнати вона не знайшла (нещодавно замінили замок) і через завідувача відділення викликала в гуртожиток.

Коли представник кімнати явився, вона на нього підвищеним тоном “налетіла”, звинуватила в нескоєном.

В заключені про кімнату написала “грязно, на выселение”, хоть в кімнаті брудно майже не було (на столі були хаотично розставлені речі). І в результаті відправила до завідувача відділення примусовим зразком писати заяву на виселення. Мотиву для цього НЕМАЄ.

Пройшло 3 дні, наш класний керівник захищав нас як міг, але зав. АГР підключила ще й директора на свою сторону, а та, безпосередньо, вже особисто сказала що нас ВИСЕЛЯЮТЬ.  Вповноважень в цієї жінки, як для її посади, занадто багато.  Прошу віднайти справедливість.
З повагою!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!