Всі скаргиДержавні органиВиселення з будинку 4-ьох дорослих та 3-ьох дітей

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олег, який стверджує, що із приватного будинку виселяють батьків та брата із дружиною та трьома неповнолітніми дітьми.

“Доброго дня. Пишу до Вас листа і надіюсь на Вашу допомогу. Два роки тому почалася судова тяганина по виселенню із приватного будинку батьків та брата із дружиною та трьома неповнолітніми дітьми. Усі доводи про те що будинок йшов під заставу, і людина (Крисов Сергій), яка підговорила на це і які були передані гроші переховується,не беруться до уваги. За цих 2 роки ми дізналися, що чоловік (Жирнов Олександр), який позичав гроші і тепер судиться про виселення  з батьками уже відібрав у мінімум 1-нієї людини 1-ну квартиру.

Ми звернулися до міліції з заявою відкрити кримінальну справу по розшуку Крисова Сергія, за що прийшла відповідь про відсутність складу злочину і про закриття справи. Після повторного звернення до міліції через кілька днів батька було викликано до кабінету слідчого, де на нього морально тиснули з вимогою звільнити будинок і не “шукати” собі ще більших неприємностей. За рекомендацією адвоката уже в цьому році звернулися до нової поліції, через певний час прийшов лист в якому було написано, що складу злочину немає і у порушені карної справи відмовлено. Тим часом О.Жирнов не очікуючи рішення вищого спеціалізованого суду прийшов з виконавцями виселяти потерпілих з будинку. Інспектор Державної Виконавчої Служби не хотів слухати те що справа відправлена на розгляд вищого спеціалізованого суду сказав “Срок до понеділку,приїдемо викинемо в чому будете”.

Нашому адвокатові Поліщуку.О.А  стало відомо ,що у цього інспектора більше 200-ухсот проваджень, які тягнуться роками і що на даний момент Жирнов.О срочно переоформляє будинок на 3-тю особу. Підчас спроби попереднього виселення один із представників Жирнова.О  ударив батька по нозі і виломав замок на дверях будинку ,все це відбувалось на очах представників поліції які нічого не зробили. На заяву матері, що вона візьме онуків і піде на площу до Обл.Держ.Адміністрації буде вимагати зустрічі з керівництвом області за участі Журналістів і Телебачення один з представників Жирнова.О погрожував життю і здоров’ю. На заяву батька що він поїде до Києва до Ген.Прокуратури України та сама особа відповіла такими словами:-“А ти доїдеш?”.

Прошу вас допомогти, втрутитись в цю несправедливу ситуацію.Надіюсь на розуміння і на вашу допомогу.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!