ІншеВсі скаргиВирубка лісів на Чернігівщині

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія. Жінка переконує, що у Чернігівській області уже більше трьох років вирубується ліс та вивозиться у напрямку Києва.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Мене уже більше 3-х років турбує це питання. Я писала в Міністерство лісового господарства, але результату ніякого ( в чому я і не сумнівалась). А тут подивилась репортаж з Карпат, як там знищено ліси в горах і вирішила написати. В Чернігівській області відбуваються такі ж самі жахливі події, як і в Карпатах. Ліс вирубується уже більше 3-х років і вивозиться в сторону Києва. Це відбувається на відстані 50-60 км від столиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільненому працівнику не виплатили зарплату за кілька місяців

Більше 3-х років тому по селу Євминка Козелецького району пронісся буревій ( в новинах показували), поламав дахи будинків, дерева і виламав дуже багато лісу. Тоді озвучували цифру 50 га. Ліс почали активно розчищати і це продовжується до цього часу. Зразу везли кругляк сосни, а зараз уже везуть кругляк із дерев листяних порід. Скоро лісу від м.Остра до с. Крехаїв зовсім не залишиться.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!