Всі скаргиТовари та послугиВиробник шоколаду Kinder обіцяв гарантований приз за участь в акції, але залишив споживачів без призів

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка дуже чекала на День народження доньки подарунок від улюбленого виробника шоколаду. Але той, хоч і обіцяв подарунок, свої обіцянки не виконав. 

Ось її скарга:

“Я, Осматеско Тетяна Василівна разом зі своєю донькою Осматеско Юлією (14.08.2013 року народження) є постійними споживачами та шанувальниками продуктів Kinder. Нас задовольняють смакові якості та цілком влаштовує асортимент і цінова категорія продуктів Kinder.

Цьогоріч моя донька побачила на обгортках молочного шоколаду Kinder умови проведення акції та попросила мене взяти участь в зазначеній акції з метою отримання чашки із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь» в подарунок від виробника улюбленого шоколаду Kinder.

На прохання своєї донечки разом з нею зібрала обгортки з необхідними 15 балами від продуктів Kinder і відправила їх до 15.06.2017 року за адресою: 03150, а/с «Кіндер» для гарантованого отримання чудового подарунку – чашки із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь».

Після закінчення акції у липні місяці 2017 року я зателефонувала за телефоном зазначеному на обгортці шоколаду Kinder 0 800 30 40 30 та отримала інформацію, що я з донечкою потрапили до числа переможців і гарантовано отримаємо у подарунок чашку із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь» поштою до кінця липня місяця поточного року.

Зважаючи на те, що у моєї донечки Юлії 14 серпня день народження а також враховуючи те, що дитина знає про участь у акції та перемогу із завірянням отримання у подарунок чашки до свого Дня народження, моя донечка з захопленням та задоволенням чекала такий бажаний подарунок від Kinder.

До кінця липня подарункова чашка із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь» поштою нам не надійшла.

На початку серпня місяця 2017 року я знову зателефонувала за телефоном зазначеному на обгортці шоколаду Kinder 0 800 30 40 30 та отримала інформацію, що я з донечкою гарантовано отримаємо у подарунок – чашку із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь» поштою до кінця серпня місяця поточного року.

До кінця серпня подарункова чашка із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь» поштою нам не надійшла.

30 серпня 2017 року я знову зателефонувала за телефоном зазначеному на обгортці шоколаду Kinder 0 800 30 40 30 та отримала інформацію, що я з донечкою не отримаємо у подарунок – чашку із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь» взагалі, але можливо отримаємо у подарунок розмальовку та набір олівців за 10 балів.

Враховуючи викладене та повагу до Kinder я прошу Вас розібратися у ситуації, яка склалася щодо моєї участі у акції продуктів Kinder з 15.02.2017 року до 15.06.2017 року та неможливості гарантованого отримання мною чудового подарунку – чашки із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь» для маленької донечки.

Сподіваюся на Ваше порозуміння та допомогу, адже моя донечка – українка чотирьохрічного віку незважаючи ні на що дуже любить шоколад Kinder,  вірить у добро і чесність людей та світле й квітуче майбутнє рідної країни – УКРАЇНА!

Юлія й досі чекає від Kinder у подарунок – чашку із зображенням героїв м/ф «Маша та Ведмідь»…

З повагою, Осматеско Тетяна Василівна!”

Контакт: 

 

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!