ІншеВсі скаргиФінансиВиплати матерям-одиначкам

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олена, котра скаржиться на невиплату коштівсамотнім матерям без особливих пояснень.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“З січня місяця наші дорогі депутати зазіхнули на виплати для дітей, а саме на гроші одиноким матерям. Найдивніше, що ніде і ніколи не було озвучене те що цих грошей не буде. Хоч їх і не було багато, але інколи вони добре нас виручали. І ось я з 15 січня їх очікую, а їх все нема. Зателефонувала до управління соціального захисту населення, на що мені відповіли що потрібно зпочатку збирати всі документи і подавати їх. Я маючи 2-х дітей (7 років і 5 місяців) не взмозі бігати і збирати довідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пільги для військовослужбовців

Просто вбиває те що це все сталось без попереджень і швидко. І тепер навіть не знаю коли отримаю кошти.
На мою думку, якщо б це все було у електронному виглялі то на це йшло менше часу і сил (сидіти в чергах за довідками, іздити по району за ними).”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!