ІншеВсі скаргиВінницькій пенсіонерці з інвалідністю підробили документи, щоб незаконно побудувати будинок

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка переконує, що її родичку оманули і змусили підписати документи, які дозволили забудувати її подвїр’я. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Олексюк Валентина Степанівна, 68 років, одинока незряча жінка. Проживає у Вінницькій обл. Іллінецького р-н. с. Кальник. Сусіди підробивши документи незаконно збудували в її дворі прибудову до своєї квартири чим перегородили вільний вихід з помешкання Валентини.

Місцева влада не реагує на дану ситуацію та недопомагає, не захищає права одинокої особи, а навпаки підтримують правопорушників.

Рідна сестра та плимінниця Олексюк Валентини звернулася до суду для захисту її прав, але суд протягом року так і не почав розгляд справи, а також поліція не реагує на заяву, щодо підробки документів.

Просимо Вашої допомоги та підтримки у висвідленні даної ситуації у засобах масової інформації.

З повагою Скалецька Тетяна (племінниця Олексюк В.С.)”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!