Всі скаргиМедицинаВінницький медико-санітарний центр не надає послуги

Електронна книга скарг України” публікує скаргу вінничанина на один із медичних закладів у Вінниці.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Звертаю Вашу увагу, що у Центрі первинної медико-санітарної допомого № 5 (вул. Замостянська, 49, м. Вінниця, тел.27-58-76, Головний лікар: Роман Наталія Іванівна) флюорографічна послуга не надається, як задекларовано!

Приходив 6, 7 червня п.р. за графіком, що встановлений, для отримання цієї послуги. Працівниці, мабуть реєстратури, при вході сидять дві особи у білих халатах, за стійкою та ганебно вводять в оману, чітко не інформують про причини та закриття цієї послуги. Крім того, у цьому Центрі не організовано: повідомлять інші Амбулаторії, що вони не надають цю послугу, щоб людей не направляли сімейні лікарі тощо!

Організація лікувально-профілактичної допомоги населенню у цьому Центрі це жах!!. Проте, рядом, з цими горе медпрацівниками, виставили столи з продуктами харчування. На запитання у продавчині, цих медпрацівниць: звідки, з якої установи вони торгують? чи мають дозвіл? кому платиться за торгове місце ? тощо. Відповіді немає. Проте, вискочив чоловік, похилого віку, в одязі медпрацівника та почав дуже вже перешкоджати встановлення істини щодо організованої цієї торгівлі.

А приймальня Центру №5 стверджує, що торгівлю у приміщенні продтоварів оргізував та підтримує виключно Департамент ОЗ. Вважаю, що керівництво цього Центру № 5 та департаменту охорони здоров’я забули про свої обов’язки та умисно ухиляються від наведення ладу !!!! Прошу Вашого організаційного втручання щодо забезпечення належної лікувально-профілактичну допомоги населенню з урахуванням зазначених вище негативних фактів.

З повагою, 07 червня 2019 року”, – написав він у взерненні до заступника мера, та уповноваженого з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки Сергія Тимощука.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!