ІншеВсі скаргиТовари та послугиФінансиВінницький Asus центр шантажує клієнтку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Людмила, яка стверджує, що директор Вінницього Asus центру шантажує вигаданим відео та відмовляється давати прайс.

“Добрий день. Здала в ремонт в сервісний центр Асус в місті Вінниці ноутбук Асус. Спочатку накрутили з сроками. Потім пропонували міняти не потрібні деталі вартість яких від 3500 грн. Коли ж забирала ноут з ремонта сума 1900 грн мені відмовилися дати прайси на ціни деталів. На другий день мені подзвонили представилися директором сервіс центра і сказали, що у них є відео де я вириваю у співробітника з рук свій ноутбук і тікаю не заплативши. Брехня! Куди звертатися з приводу брехні і відмови дати прайси на деталі які мінялися.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!