Всі скаргиГоловнеДержавні органиВінницькі чиновники водять за носа селян, які претендують за Законом на відведення земельних ділянок

До “Електронної книги скарг України” написала наші читачі, звичайні селяни, яких оманули чиновники. Спочатку пообіцяли їхні землі, а потім знову продовжили договір оренди якійсь фірмі. Зручно усім. Крім селян. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Ми, жителі села Мервин Оратівського району Вінницької області Виходзь Віта Григорівна, Виходзь Олена Петрівна, Виходзь Ніна Іванівна, Завальнюк Наталія Володимирівна, Завальнюк Олег Володимирович звертаємося до Вас з надією, що Ви допоможете вирішити найболючішу нашу проблему – це оформлення права власності на земельні ділянки.

Ми отримали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства за межами с. Мервин на території Чагівської сільської ради Оратівського району Вінницької області відповідно до Розпоряджень Оратівської районної державної адміністрації від 01 серпня 2011 року за № 307 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для надання у власність та виготовлення державних актів на право власності на землю для ведення особистих селянських господарств із земель запасу на території Чагівської сільської ради» та від 10 серпня 2011 року за № 328 «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для надання у власність та виготовлення державних актів на право власності на землю для ведення особистих селянських господарств із земель резервного фонду на території Чагівської сільської ради», згідно яких розроблений відповідний проект.

Попроходивши всі інстанції та отримавши у Відділі Держземагентства в Оратівському районі Вінницької області 29 січня 2014 року за № 17 Висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, погодивши проект землеустрою з Управлінням культури і туризму Вінницької області державної адміністрації 09 вересня 2013 року № 3950/02-20 на № б/н від 06.09.2013 року, з археологічною службою від 04 вересня 2013 року № 00303/13-ВД, з  Департаментом екології та природних ресурсів № 1594/08 від 26 вересня 2013 року, отримавши у Головному управлінні Держземагентства у Вінницькій області Висновок державної експертизи землевпорядної документації від 03 березня 2014 року № 146 та оплативши 16 серпня 2013 року відповідною сумою послуги земельної організації для виготовлення даної документації виявляється, що дані земельні ділянки знаходяться в оренді у ПОП «Поліс» в особі директора Поліщука Олександра Васильовича та для оформлення права приватної власності на земельні ділянки нам потрібна нотаріальна згода від орендаря даних ділянок.

Перед тим, як надати розпорядження на виготовлення проекту землеустрою, нам повідомили, що дані земельні ділянки знаходяться в оренді ПОП «Поліс» терміном на 5 років до 2015 року. І в Чагівській сільській раді і в земельній організації точну дату закінчення договору оренди відмовились повідомити.

Пояснили, що поки що виготовлять документацію, а після закінчення договору оренди у 2015 році продовжать оформляти право приватної власності на земельні ділянки.

Директору ПОП «Поліс» також було повідомлено, що ми після закінчення договору оренди оформлятимемо у 2015 році земельні ділянки у власність. Він погодився більше не орендувати дані земельні ділянки.  Коли ми прибули у 2015 роді до Відділу Держгеокадастру в Оратівському районі Вінницької області, щоб переконатись, що державна структура продовжила свої дії, то нам повідомили, що дані земельні ділянки знову в оренді ПОП «Поліс» до 2020 року і, що наш проект землеустрою – зник.

Але в земельному після тривалих «пошуків» все таки повернули нам наш проект землеустрою. Нам знову кажуть чекати. Але чи можна вірити чиновникам, які вже раз повелись з нами нечесно? Ми не розуміємо, як землі, які нам офіційно оформляли у державній структурі й залишилося лише надати право приватної власності, опинилися в оренді з відома тієї ж структури? Дуже прикро, що так нечесно чинять та не поважають простих людей. Тепер не дають нам змогу оформити земельні ділянки у власність.

Ми звернулись до Відділу Держгеокадастру в Оратівському районі Вінницької області із заявою, щоб пояснили чи потрібна нотаріальна згода і як її зробити на дані погодження відповідно до діючих норм чинного законодавства. Нас обурила поведінка начальства… На нас підвищили голос, виганяли із кабінету та сказали, що це не є їх компетенція і відправили в Оратівську районну державну адміністрацію до Першого заступника голови райдержадміністрації Поліщука Василя Івановича, який являється батьком власника і директора ПОП «Поліс» Поліщука Олександра Васильовича та який найбільше зацікавлений у тому, щоб ми не отримали свої земельні ділянки. У Відділі Держгеокадастру в Оратівському районі Вінницької області нашу заяву не прийняли і ми були змушені відправити її по пошті. В свою чергу, Перший заступник голови Оратівської райдержадміністрації Поліщук Василь Іванович теж відповів, що райдержадміністрація до даної проблеми діла не має. При цьому в РДА порадили звернутись до керівництва ПОП «Поліс», щоб зменшили площі орендованої землі…

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!