ІншеВсі скаргиДержавні органиВінницька міськрада порушує правові норми та не виконує рішення суду

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що для посадовців вінницької міськради закони неписані, і ті, всупереч судовому рішенню, збираються продавати частину дороги.

Ось її лист:

“Вінницька міська рада ПРОДАЄ частину ДОРОГИ всупереч доведеним у чотирьох судах фактам та порушуючи усі норми конституційного права, Земельного кодексу. Висновки органів, які здійснюють державний контроль за дотриманням вимог законодавства, є в наявності. Також контролюючими органами (Державна інспекція сільського господарства України, Генеральна прокуратура) передано до Національної поліції у Вінницькій області документи щодо можливих корупційних дій окремих посадовців ВМР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мера-героя відправили у відставку попередники

Натомість діє кругова порука, з шостого разу земельною комісією з розгляду спорів узгоджуються без моєї згоди межі земельної ділянки(проїзду загального користування). Ніякі докази та доводи не діють, як не діє і рішення Вищого спеціалізованого суду. Згідно закону про місцеве самоврядування, органи місцевого самоврядування мають діяти лише в межах повноважень передбачених конституцією та законами України, у вінницьких посадовців інша конституція і закони інші.”

Контакти для журналістів:  

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК