Всі скаргиТранспортВінничан глушать фури “Нової Пошти”

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Світлана, яка скаржиться на Нову Пошту, через те, що вони дуже гучно працюють і чомусь для своєї роботи обирають ніч. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“В місті Вінниця, по вулиці Я. Шепеля знаходиться нова пошта склад 1. Кожну ніч приїзжають фури з товаром і починають сигналити, тому що сторож спить і не відкриває.

Неодноразово сусіди звонили на гарячу лінію Нової Пошти, з метою вирішення цього питання,так як є закон України про тишу. Але ніякі міри не приймаються.

Цієї ночі фура приїхавши в 2:40 сигналила безпрерервно 20 хвилин, розбудила всю округу, від гудка навіть тряслись шибки на вікнах. Мешканці цього району просять вирішити, це питання, важко кожної ночі вскакувати від гудіння”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!