ІншеВсі скаргиДержавні органиВинні у вбивстві уникнуть відповідальності

До “Електронної книги скарг України” написав читач Федір. Чоловік просить про допомогу у розслідуванні вбивства його брата. Чоловік боїться, що винні у скоєнні злочину уникнуть відповідаьності і матимуть можливість нанести шкоду іншим людям.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго вечора.
Прошу Вас допомогти моїй родини в нашій біді.
У м.Дніпропетровську в ніч з 29-30.11.15 вбили мого брата Олійника Ігоря 1983 року народження (за попередніми даними 2 ножових паранення в сердце, 1 у шию, в печінку та селезінку). Через декілька днів були затримані двоє неповнолітніх хлопців (16 та 17 років).

На сьогодні до слідства нас не допускають, але натякають, що адвокати працюють добре и скоріш за все хлопці “ВІДМАЖУТЬСЯ”, один зізнався у тому,що не вбивав, а просто вдарив та забрав тел., и пішов у машину , а його друг, коли повернувся до машини сказав, що : НІЖ ЗАЙШОВ ЯК У МАСЛО!!!! Але другий у вбивстві не зізнається!!!

Ігор Олійник був доброю людиною, хлопець народився в селі, все життя допомогав матері, протягом 10 -ти років займався боксом, а тому постояти за себе міг, і як зазаначає один из підозрюваних, що він просто вдарив Ігоря- це брехня, так як хлопці знали, що він в минулому боксер, а отже вбили його з-під тишка двоє хлопців, яких він знав.

Прошу Вас, допоможіть нам покарати вбивць згідно закону, так як нас не впускають до слідчого, постійно повторюють, що йде слідство. Ми нічого не знаємо !!!
Будь ласка, не будьте байдужі, адже у нас у голові не вкладається звідки у дітей стільки ненависті,злоби і звірства!!!!!!
І соріш за все вони залишаться безкарними, а тому зможуть вбивати знову і знову, знаючи, що їм за це нічого не буде!!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!