Всі скаргиОсвітаФінансиВикладачам недоплачують зарплатню

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія, котра переконує, що викладачам Дніпровського району міста Києва вже кілька місяців виплачують меншу заробітну плату ніж затверджену тарифікаційними документами.

Ось її лист:

Контакти для жураналістів:

“Ми, вчителі гімназії №191 Дніпровського району міста Києва, намагаємось з’ясувати питання про виплату нам заробітної плати за останні декілька місяців і обурені діями з цього приводу керівника Дніпровського районного відділу освіти Іваніни Н.В. На превеликий жаль, ми не маємо достатнього доступу до нормативних документів і не можемо знайти відповіді на багато питань, які нас цікавлять. Протягом декількох останніх місяців нам нараховується заробітна плата, яка не відповідає підписаним нами тарифікаційним документам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нелогічні системи нарахування субсидій

Ми звернулися з письмовим проханням до Іваніни Н.В. надати нам необхідну інформацію. Відповіді поки що немає. Ми просимо засоби масового зв’язку допомоги, втрутитись в цей процес. Тому що постраждалими є не тільки вчителі нашої гімназії, а також і інших учбових закладів Дніпровського району.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!